Ankieter / Opóźniony Samolot / Project

Ankieter / Opóźniony Samolot
/ Project

Uzyskujemy odszkodowania od linii lotniczych za opóźnienie samolotu, odwołanie rejsu, utracone połączenie lotnicze lub odmowę wejścia na pokład.

Dynamicznie rozwijający się start-up poszukuje Ankietera do przeprowadzania wywiadów z pasażerami linii lotniczych.

Zadania:

  • przeprowadzanie wywiadu wśród pasażerów lotniczych;

  • informowanie o rozwiązaniach dla poszkodowanych pasażerów oraz informowanie o prawach pasażera;

  • wypełnianie ankiet.

Wymagania:

  • komunikatywność i otwartość;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie;

  • empatia oraz pozytywne nastawienie;

  • mile widziane zainteresowanie lotnictwem.

Oferujemy:

  • możliwość nabycia ciekawego doświadczenia zawodowego;

  • elastyczne godziny pracy;

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy.

How to apply?

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Contact person

Izabela Radziszewska
e-mail: ir@opoznionysamolot.pl